Jak najít recept či inspiraci na nedělní oběd

Dojít k tomu pravému receptu lze na našich stránkách opravdu mnoha způsoby.

V levém sloupci hledání receptů máte možnost zvolit si konkrétní surovinu „Dle surovin“ a díky tomu dál procházet kategoriemi a podkategoriemi všeho, co je k jídlu, najít jídla, kde je nalezená surovina v receptu uvedena jako dominantní.

Nebo zvolit jen její nadřazenou kategorii, jako třeba masa, web vám bude vždy doporučovat recepty ve vaší specifikaci a filtru.

Dle chodu vám usnadní hledání v případě, že hledáte konkrétní chod, tedy chci teplý předkrm, desert, nebo přílohu, stačí jen kliknout na danou kategorii.

Dle regionu máte svět před sebou, kliknete na Evropu, a ta se vám bude dál dělit na její jednotlivé státy.

Dle nákladů si zvolíte cenové rozpětí a jídla se filtrují do této specifikace. I zde můžete dál použít další filtry, jako například region, chody nebo dietní jídla.

Dle ledničky je pro všechny z nás, kteří si nevědí rady se surovinami, které jsme například dlouho nepoužili a máme je doma. Prostě vypište jednu, dvě až tři dominantní suroviny do kolonek a jen klikněte na „najít recepty“.

Dle úpravy jsou pro ty z vás, kteří vědí, že chtějí třeba vařit v páře nebo poprvé konfitovat, a zde vám to právě tato jídla začne filtrovat.

Vím, že mám např. jen 30 minut nebo celý den na vaření, tak v tom případě nám pomůže záložka Rychlá jídla, zadáme požadované časové rozpětí a třeba další filtry o regionu nebo chodu, portál to opět dohledá.

Byli jste spokojeni s receptem od konkrétního kuchaře? Tak si klikněte na všechny jeho recepty v záložce recepty Dle kuchaře.

Nechcete přemýšlet, ale rovnou sáhnout po těch nejlépe hodnocených receptech? Tak klikněte na Nej recepty.

Ani to vám nevyhovuje? Tak prostě zadejte k ikoně lupy text. V tom případě budeme hledat toto slůvko na celém portálu profi recepty. Přejeme úspěšné dohledání vašich představ i inspirace.

autor: Miroslav Černohorský

Nový komentář - před komentováním se musíte přihlásit

Hledání receptů:

Spustili  jsme provoz nového portálu plného gastronomie.

Poznejte nový svět, který vás provede světem i profesionální kuchyně. 

Využijte nepřeberné množství variant jak najít inspiraci na cokoliv v gastronomii.

Můžete si převést Vaši domácí kuchařku ze zamaštěných papírků do elektronické podoby - a později jí využívat např. z tabletu ve Vaší kuchyni.

A můžete se do toho pustit ihned. Stačí se jen přihlásit. Zjistíte jak je to jednoduché!

Založením si profilu jako profesionál, získáte unikátní stránku na portálu profikuchari.cz/jmeno.prijmeni  s dokonalým formulářem na prezentační životopis i s vašimi jídly, s možností svého blogu a pod.

Budeme vděčni za jakékoliv postřehy.

Vaše redakce!

Přihlášení
Registrovat se
TOP recepty
BBQ Chicken Heart - Grilované kuřecí srdíčka na jehle hlavní chod, dietní, rychlé, marinování, grilování BBQ Chicken Heart - Grilované kuřecí srdíčka na jehle
Houbová omáčka omáčka, restování pro základ, vaření Houbová omáčka
Clam chowder, tentokrát v bochníku chleba polévka, rychlé, restování pro základ, vaření Clam chowder, tentokrát v bochníku chleba