Proč vaše restaurace ještě nemá 2pocket?

2pocket 2pocket 2pocket 2pocket

Zatímco sexem stráví lidé v součtu jen dva dny v roce, čekáním v restauraci tři týdny! Jak zbytečně promrhaný čas porazit? Pomocí aplikace 2pocket, nabízející propracovaný bonusový systém, jednoduché platby mobilem a možnost objednávky z online menu. Co to znamená v praxi? Už žádné dlouhé čekání na číšníka či na zaplacení účtu!

Aplikace pro vaši restauraci

Provozujete restauraci a chcete jít hostům na ruku? Pak se těžko obejdete bez trendů, na které dnes sází každý druhý obchod.

Lidé dnes víc než kdy jindy slyší na bonusy, slevy, věrnostní programy. Aplikace 2pocket tohle všechno umí, ale nejen to. Pomáhá předně i samotným zařízením: třeba podrobným přehledem o celém podnikání.

„V naší restauraci 2pocket používáme a denně s touto aplikací vyřídíme třetinu objednávek. Čas, který personál věnuje hostům objednávajícím a platícím přes 2pocket, je zhruba poloviční než u ostatních,“ říká Věra Voytikhovská, provozovatelka pražské restaurace Loft No. 8.

„Také sledujeme, že tito hosté se k nám začali častěji vracet a stávají se z nich naši věrní zákazníci. Nyní to máme navíc podloženo i přesnými statistikami. Sám nejvíce oceňuji, že mi 2pocket přináší lepší přehled o vytíženosti našeho personálu,“ dodává.

Získejte přehled o všem

Jaké výhody aplikace 2pocket přináší provozovatelům restaurací? Předně s ní osloví nové zákazníky, kteří tuto aplikaci už aktivně využívají – a že jich není málo.

Díky přehlednému uživatelskému prostředí vás tisíce lidí najdou během chvilky a zjistí vše, co o vaší restauraci potřebují vědět. Prohlédnou si menu, dozvědí se o každé novince či akční nabídce, a to kdykoli a kdekoli – online.

Další výhodou používání aplikace 2pocket je, že máte po ruce detailní přehled o stavu svého podniku a chování personálu. Na základě získaných informací tak můžete snížit náklady. Chcete se ujistit, zda zaměstnanci nenastupují pozdě na směnu nebo zda nezůstávají v práci zbytečně déle? Zajímá vás, jak rychle se vyřizují objednávky v konkrétní dny a hodiny? To všechno lze pomocí aplikace zjistit opravdu rychle a snadno.

Stačí se ozvat na info@2pocket.com nebo zavolat na 776 355 550 a dohodnout si osobní prezentaci.

Výhody pro zákazníky

Osobní číšník

Celý proces objednávání a placení v aplikaci 2pocket je jednoduchý a vede ke zrychlení obsluhy hostů. Pomocí aplikace si zajistí rezervaci, objednají si jídlo a pití v přehledném online menu a také snadno vyřídí platbu.

Průzkum

Víte, že…

… přes aplikaci 2pocket už zákazníci uhradili přes 7000 účtů?
… 31 % hostů považuje za hlavní problém resaurací čekání na jídlo a na účet?
… 71 % zákazníků by rádo platilo mobilem?
… 73 % lidí vítá možnost objednat si on-line?
… 92 % hostů preferuje ocenění za důvěru slevou?
… tohle všechno umí vyřešit právě aplikace 2pocket?
… díky 2pocket získáte kromě vypracovaného bonusového systému pro své zákazníky ještě jednu důležitou věc? Informace. Máte online data o tom, kdo jsou vaši zákazníci, co jedí a kolik a kdy utrácí peníze. Také ale kdy se zaměstnanci přihlašují na směnu, zda nejsou přetížení nebo jak dlouho jim trvá vyřízení objednávky.

Pro více informací navštivte https://www.2pocket.com/restaurace

autor: Redakce

Nový komentář - před komentováním se musíte přihlásit

Hledání receptů:

Spustili  jsme provoz nového portálu plného gastronomie.

Poznejte nový svět, který vás provede světem i profesionální kuchyně. 

Využijte nepřeberné množství variant jak najít inspiraci na cokoliv v gastronomii.

Můžete si převést Vaši domácí kuchařku ze zamaštěných papírků do elektronické podoby - a později jí využívat např. z tabletu ve Vaší kuchyni.

A můžete se do toho pustit ihned. Stačí se jen přihlásit. Zjistíte jak je to jednoduché!

Založením si profilu jako profesionál, získáte unikátní stránku na portálu profikuchari.cz/jmeno.prijmeni  s dokonalým formulářem na prezentační životopis i s vašimi jídly, s možností svého blogu a pod.

Budeme vděčni za jakékoliv postřehy.

Vaše redakce!

Přihlášení
Registrovat se
TOP recepty
Bábovka klasická dezerty, rychlé, pečení Bábovka klasická
Chilli con carne v pečených bramborách hlavní chod, restování pro základ, dušení Chilli con carne v pečených bramborách