Základní údaje
IČO:
Logo: CASA VERDE
Krátký popis:

Naší prioritou je nabídnout Vám kvalitní a chuti lahodící vína, maso a speciality za příznivé ceny, pro které se k nám budete opakovaně vracet. Nově jsme se zaměřili na sortiment nejen z naší domoviny ale i celého světa, nejen tedy na Itálii. V nabídce našeho shopu a vinného baru tak můžete najít široké spektrum pochutin a vín. Vína od moravských malovinařů, vína Nového světa i starého kontinetu. Z delikates například farmářské sýry z Krasolesí, paštiky z 90 % masa z Dědovy spíže a vybrané italské prosciutta, sýry, olivy apod. Nesmíme opomenout také čerstvé vakuově balené hovězí maso speciálních plemen z různých kontinentů. A nebude chybět ani naše domácí pečivo.
Okres: Hlavní město Praha
Město: Areál Golf Hostivař
Ulice: Hornoměcholupská 565
PSČ:
WWW stránky:
Tel. číslo:
Hledání receptů:

Spustili  jsme provoz nového portálu plného gastronomie.

Poznejte nový svět, který vás provede světem i profesionální kuchyně. 

Využijte nepřeberné množství variant jak najít inspiraci na cokoliv v gastronomii.

Můžete si převést Vaši domácí kuchařku ze zamaštěných papírků do elektronické podoby - a později jí využívat např. z tabletu ve Vaší kuchyni.

A můžete se do toho pustit ihned. Stačí se jen přihlásit. Zjistíte jak je to jednoduché!

Založením si profilu jako profesionál, získáte unikátní stránku na portálu profikuchari.cz/jmeno.prijmeni  s dokonalým formulářem na prezentační životopis i s vašimi jídly, s možností svého blogu a pod.

Budeme vděčni za jakékoliv postřehy.

Vaše redakce!

Přihlášení
Registrovat se
TOP recepty
Mořský vlk s pečenými brambůrkami a celerem hlavní chod, dietní, rychlé, grilování, pečení Mořský vlk s pečenými brambůrkami a celerem
Burritos hlavní chod, rychlé, restování, dušení, vaření Burritos
Cheesecake dezerty, rychlé, pečení Cheesecake